AXTON ATS-ISO8EXT
Prodlužovací kabel pro Plug&Play zapojení digitálního zesilovače A894DSP. Délka zhruba 1,5 m.
UG FIAT SUB 6A
Aktivní subwoofer pro obytné vozy, kempingové a užitkové vozy: Plug & Play UG FIAT SUB 6A je kompatibilní s vozy Fiat Ducato III (řada 7 + 8), Peugeot Boxer II, Citroen Jumper II, Dodge Ram ProMaster a Iveco Daily (VI + VII). Aktivní basový box se snadno montuje a perfektně se vejde pod středovou konzoli ve vozidlech s držáky nápojů (bez indukční nabíjecí kolébky).
Aktivní subwoofer má nově vyvinutý patentovaný kryt z tlakově litého hliníku. Speciální pevné hliníkové držáky umožňují snadnou montáž a demontáž basového boxu.
15cm/6“ woofer uvnitř basového boxu je efektivně poháněn integrovaným zesilovačem s výkonem 160 W: dostatečný výkon pro bohaté a výrazné basy – a to i ve větších vozidlech. Basový reproduktor je namontován podle principu downfire, tj. s reproduktorem směřujícím dolů, aby bylo umožněno optimální a rovnoměrné rozložení basových vln.
Aktivní basový reproduktor je vybaven integrovaným nízkofrekvenčním filtrem 50 – 100 Hz a vstupem cinch (nízkoúrovňový vstup). Pro připojení k továrním rádiím bez výstupu REM je UG FIAT SUB 6A vybaven vysokoúrovňovým vstupem s funkcí automatického zapnutí (rozpoznání SIG).
• Patentované pouzdro z hliníkového tlakového odlitku
• 15cm/6“ woofer namontovaný na principu downfire
• 160 W zesilovač
• Impedance 2 x 2 ohmy
• Integrovaný nízkofrekvenční filtr 50 – 100 Hz
• Vstupy s vysokou a nízkou (cinch) úrovní
• Funkce automatického zapnutí (rozpoznání SIG)
• Kabelové dálkové ovládání a montážní materiál s montážními držáky, které jsou součástí balení
| Hudební výkon | 160 W |
| Nominální impedance | 2 x 2 ohmy |
| Rozměry (D x Š x V) | 370 x 294 x 78 mm |
| Hmotnost | 5,7 kg |
Prodlužovací kabel pro Plug&Play zapojení digitálního zesilovače A894DSP. Délka zhruba 1,5 m.
Pomocí této alubutylového izolačního materiálu se efektivně minimalizují nežádoucí vibrace vnějšího plechu nebo výplně dveří. Hliníková vrstva zajišťuje vysokou míru zpevňujícího účinku, zatímco butyl snižuje kmitání izolovaného dílu, např. plechu dveří.
Řada A nejnovější generace zesilovačů od AXTONu se vyznačuje výjimečným výkonem předchozích řad, byla však v mnoha detailech zdokonalena. Nová série navíc neopouští filozofii firmy AXTON kombinovat cenovou dostupnost, praktičnost a kvalitu s maximálním hudebním zážitkem.
Po vyplnění dotazníku vás bude kontaktovat náš specialista ze sítě Automotive support partner+.