MW 6.5

MW 6.5

Milovníci basů pozor! Na trh přicházejí nové subwoofery ETON MW – nová výkonnostní třída pro mimořádně bohaté, silné a dynamické basy.
Řada subwooferů MW se skládá ze čtyř modelů o velikosti od 6,5″ do 12″. Byly vyvinuty pro uživatele, kteří hledají maximální basový úder, vysoký výkon a samozřejmě vysokou maximální SPL. Ačkoli by to nemělo nikoho překvapit, vysoká maximální SPL je vedlejším produktem použitých konstrukčních parametrů. Ve své podstatě jsou jednotlivé modely subwooferů MW stejně vhodné pro kvalitní zvukové užití. Měniče se vyznačují vysokou kvalitou výroby, propracovanou konstrukcí a použitím klasických vysoce odolných materiálů. Používají se lisované a na vzduchu sušené papírové membrány, které jsou extrémně odolné proti zkroucení a neochabují ani při vysokých hlasitostech a basových orgiích. Výkonné feritové magnety s velkými jádrovými otvory a dodatečným odvětráním zajišťují potřebnou dynamiku a poskytují tvrdé basy. Potřebnou přesnost zajišťují koše z tlakově litého hliníku, které jsou extrémně odolné proti zkroucení. Těžké, velké duální kmitací cívky 2 x 2 ohmy přenášejí výkon čistě do uší. Pouze optimalizace všech důležitých detailů zajišťuje, že každý model nabízí nejvyšší odolnost pro náročné nasazení s vysokým výkonem a suchými, přesnými a hlubokými basovými údery.
Nová řada subwooferů SQL vyrobená v Německu.

Zobrazit celý popis

• Extrémně odolné proti zkroucení, lisované a na vzduchu sušené papírové membrány
• Výkonné feritové magnety s velkými jádrovými otvory s dodatečným odvětráním
• Extrémně odolné koše proti zkroucení z hliníkového tlakového odlitku
• Odolné, velké duální kmitací cívky 2 x 2 ohmy
• Vyrobeno v Německu

16.5 cm / 6.5″ subwoofer

MAX výkon 2 x 250 W
Nominální impedance 2 x 2 Ω
SPL 82,7  dB
Průměr kmitací cívky 52 mm
Montážní hloubka 107 mm
Průměr montážního otvoru 152 mm

Ze stejné kategorie

ESP-SUBFIX

ESP-SUBFIX

Praktické příslušenství k subwooferům EMPHASER: protiskluzové rohy z pevného plastu. Ideální k umístění a zafixování basových beden v zavazadlovém prostoru auta.

Zealum ZN-BASE4

Zealum ZN-BASE4

Samolepící tlumící materiál na polymerové bázi s vnější hliníkovou krycí vrstvou, vhodný pro tlumení vibrací a k fixaci kovových a plastových dílů. Nabízí cca dvojnásobnou účinnost tlumení než materiály na bázi Bitumenu nebo asfaltu.